Otsi:
Ostukorvi kasutamiseks
pead olema sisse logitud.
Geotime Reklaamitehnika
XANTÉ
Roland
XANTÉ
OLFA
AGFA
Siser
Solo
ROLLSROLLER®
Epson
Euro Drop
Flexa
Nazdar
GCC

XANTÉ Corporation asutati 1989. aastal Mobiles, Alabamas (USA) tootmaks suure sooritusvõimega printerikontrollereid olemasolevatele printerivalmistajatele. XANTÉ esimene toode oligi Accel-a-Writer-kontroller Apple Laserwriter-printeritele aastal 1991. Mõni aeg hiljem - 1992 - toimus XANTÉ päris oma printeri, Accel-a-Writer 8000, esitlemine. Alates sellest hetkest on XANTÉ Corporation tegelenud erilahenduste väljatöötamisega professionaalsetele kasutajatele küljenduses/trükiettevalmistuses, trükis, suveniiri-/t-särgiäris, koopiakeskustes, projektbüroodes ja loomulikult hõivatud kontorites. XANTÉ tootevalikusse kuulub nii tavaprintereid kui ka eriotstarbelisi seadmeid 3-värvi värvilahutuse jaoks, polüesterplaadile, filmile, rasterprintereid t-särkide, kohvikruuside, hiiremattide, keraamika, mütside jne. jaoks.

1993. a. allkirjastas XANTÉ koostööleppe Adobe Systemsiga printeritehnoloogia arendamiseks. XANTÉle andis see mh. õiguse kasutada Adobe® PostScript™-juhtkeelt kõikides oma printerites.

1998. a. teatas XANTÉ Corporation lepingust Agfa-Gevaert Groupiga arendamaks trükiettevalmistuslahendusi. Agfa toodab XANTÉ jaoks spetsiaalset "Myriad 2"-polüesterfilmi trükioriginaalide valmistamiseks.

Täna pakub XANTÉ lisaks kõrgele eraldusvõimele ja Adobe® PostScriptile™ ka uusi kõrgtehnoloogilisi lahendusi, nagu XACT™ - täpne kalibreerimistehnoloogia ja NEIT (Negative Enhanced Imaging Technology). XACT™ annab kasutajale täieliku kontrolli pildi horisontaalsete ja vertikaalsete mõõtmete üle garanteerides väljatrüki täpsuse. NEIT võimaldab teha trükikojakõlbulikke negatiiv- ja positiivväljatrükke sama seadmega. Muudeks näitajateks on Font Accelerator-fondikiirendi, pooltoonide kalibreerimise tehnoloogia, densitomeetri tugi jpm.

Tehniline tugi ja garantiiteenindus on nii XANTÉ kui ka klientide jaoks otsustava tähtsusega - lisaks XANTÉ tehase 1-aastasele garantiile pakub Geotime 24/7 tehnilist tuge: ükski töö ei jää tooneripuuduses või detaili purunemise tõttu tegemata.

XANTÉ kodulehekülg

XANTÉ peakorter Mobiles
Otsid kasutatud seadet? Saab! Rolandi originaaltint ECOSOL MAX nüüd 83,-
24h tehnilise
toe telefon:
(+372) 56565059
© 1996-2018 Geotime OÜ